Nabízené služby

Fascia work

Fasciální osteopatie

Neboli osteopatická masáž. Je to manuální jemná osteopatická terapie, která pracuje a rozpoznává funkční a strukturální nerovnováhu v těle. Reguluje chybná postavení orgánů i složek pohybového aparátu a uvádí je  do správné fyziologické polohy. 

dozvědět se více
Baldwin 4. Feeling Stressed Why a Massage Will Do You Good

Klasická masáž

Klasická nebo také relaxační masáž patří mezi manuální relaxační techniky, působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

více informací
breuss

Breussova masáž

Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. 

co je to breussova masáž?
Edwardbach

Bachovy esenece

Bachovu květovou terapii nabízím jako podpůrný prostředek, který umí velmi výrazně podpořit psychiku a optimalizovat vlastnosti člověka do středu, aby je mohl co nejlépe využívat.


0e409c 9e9be00645b743eaa3fabf7a6c560759mv2

Kineziologie One Brain

Základem práce je kineziologický svalový test. Jemným testováním svalů lze odečítat informace uložené v těle - buněčné paměti těla, podvědomí, mysli – mozku i našem elektromagnetickém poli. Terapie probíhá nejen ve vědomé úrovni, ale i v podvědomé a také na úrovni těla.

480

Funkční podologie

Noha hraje v našem životě důležitou roli. Drží váhu těla,  zajišťuje oporu ve stoji a umožňuje pohyb těla. Zároveň je noha součástí mnoha funkčních svalových řetězců. Funkce chodidla může ovlivnit všechny segmenty pohybového aparátu, a proto je nezbytné se o chodidla starat.